Najbliższe Zawody

Zawody Organizator Data zawodów Miejsce
Puchar Warszawy i Mazowsza na rolkach - 2 edycja WTŁ Stegny Warszawa 2019-05-25 Warszawa Zapisz się!
Puchar Warszawy i Mazowsza na rolkach - 2 edycja WTŁ Stegny Warszawa 2019-05-25 Warszawa Zapisz się!
Ultramaraton Jaga Kora Kardach T.T.E. 2019-05-25 Rymanów Zdrój Zapisy zakończone
Ultramaraton Jaga Kora Kardach T.T.E. 2019-05-25 Rymanów Zdrój Zapisy zakończone
Ultramaraton Jaga Kora Kardach T.T.E. 2019-05-25 Rymanów Zdrój
Ultramaraton Jaga Kora Kardach T.T.E. 2019-05-25 Rymanów Zdrój
2x3 Challenge 2019 - III Choszczeński Klasyk Szosowy Centrum Rekreacyjno Sportowe w Choszcznie,Zachodniopomorska Akademia Kolarska 2019-05-25 Choszczno Zapisz się!
2x3 Challenge 2019 - III Choszczeński Klasyk Szosowy Centrum Rekreacyjno Sportowe w Choszcznie,Zachodniopomorska Akademia Kolarska 2019-05-25 Choszczno Zapisz się!
X Bieg o Laur Brzezin ProEventSport 2019-05-26 Brzeziny Zapisz się i zapłać!
ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2019 DAY 1: UTM 240, UTM 170, UTM 170 NA RATY, UTM 105 Fundacja 4 Alternatywy 2019-05-31 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2019 DAY 1: UTM 240, UTM 170, UTM 170 NA RATY, UTM 105 Fundacja 4 Alternatywy 2019-05-31 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2019 DAY 1: UTM 240, UTM 170, UTM 170 NA RATY, UTM 105 Fundacja 4 Alternatywy 2019-05-31 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2019 DAY 1: UTM 240, UTM 170, UTM 170 NA RATY, UTM 105 Fundacja 4 Alternatywy 2019-05-31 Kasinka Mała
X Bieg Gryfitów 21 km Stowarzyszenie Aktywny Gryfów " CROSS GRYFITÓW" 2019-06-01 Gryfów Śląski Zapisz się i zapłać!
Duathlon duży Stowarzyszenie Aktywny Gryfów " CROSS GRYFITÓW" 2019-06-01 Gryfów Śląski Zapisz się i zapłać!
ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2019 DAY 2: UTM 64, UTM 45, UTM 35 Fundacja 4 Alternatywy 2019-06-01 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2019 DAY 2: UTM 64, UTM 45, UTM 35 Fundacja 4 Alternatywy 2019-06-01 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2019 DAY 2: UTM 64, UTM 45, UTM 35 Fundacja 4 Alternatywy 2019-06-01 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
Duathlon mały Stowarzyszenie Aktywny Gryfów " CROSS GRYFITÓW" 2019-06-01 Gryfów Śląski Zapisz się i zapłać!
X Bieg Gryfitów 10 km Stowarzyszenie Aktywny Gryfów " CROSS GRYFITÓW" 2019-06-01 Gryfów Śląski Zapisz się i zapłać!
Ćwierćmaraton Dębno 2019 Biegi Dębno 2019-06-01 Dębno Zapisz się!
"3 Rowerowy - CROSS - Gryfitów" MTB CROSS ok.42 km Stowarzyszenie Aktywny Gryfów " CROSS GRYFITÓW" 2019-06-02 Gryfów Śląski Zapisz się i zapłać!
"3 Rowerowy - CROSS - Gryfitów" MTB CROSS ok. 21 km Stowarzyszenie Aktywny Gryfów " CROSS GRYFITÓW" 2019-06-02 Gryfów Śląski Zapisz się i zapłać!
IX Bieg im. Czesława Miłosza Biblioteka - Centrum Kultury w Łubiance 2019-06-02 Gminny Park Kultury w Łubiance Zapisz się!
ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2019 DAY 3: UTM 10 Fundacja 4 Alternatywy 2019-06-02 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
Bieg po Siekierkę Stowarzyszenie Rozwoju Wsi "Jeziorna" w Siekierczynie 2019-06-08 Siekierczyn Zapisz się!
Bieg waskotorowy Fundacja Sancti Iosephi prowadząca Szkołę Podstawową i Liceum im. Św. Tomasza z Akwinu w Józefowie. 2019-06-08 Józefów Zapisz się!
Bieg waskotorowy Fundacja Sancti Iosephi prowadząca Szkołę Podstawową i Liceum im. Św. Tomasza z Akwinu w Józefowie. 2019-06-08 Józefów Zapisz się!
Bieg waskotorowy Fundacja Sancti Iosephi prowadząca Szkołę Podstawową i Liceum im. Św. Tomasza z Akwinu w Józefowie. 2019-06-08 Józefów Zapisz się!
Bieg waskotorowy Fundacja Sancti Iosephi prowadząca Szkołę Podstawową i Liceum im. Św. Tomasza z Akwinu w Józefowie. 2019-06-08 Józefów Zapisz się!
X "JEDLICKA SIÓDEMKA" MUKS Podkarpacie Jedlicze, MOSIR Jedlicze 2019-06-08 JEDLICZE Zapisz się i zapłać!
X "JEDLICKA SIÓDEMKA" MUKS Podkarpacie Jedlicze, MOSIR Jedlicze 2019-06-08 JEDLICZE Zapisz się i zapłać!
VI BIEG SITARSKI OSiR Biłgoraj 2019-06-08 Biłgoraj Zapisz się i zapłać!
VI BIEG SITARSKI OSiR Biłgoraj 2019-06-08 Biłgoraj Zapisz się i zapłać!
Dolnobrzeska Dycha S-Time 2019-06-09 Brzeg Dolny Zapisz się i zapłać!
IV Lubeński Cross Stowarzyszenie na rzecz rozwoju i promocji gminy Lubenia - Aktywni Razem 2019-06-09 Lubenia Zapisz się!
IV Lubeński Cross Stowarzyszenie na rzecz rozwoju i promocji gminy Lubenia - Aktywni Razem 2019-06-09 Lubenia Zapisz się!
Zamczyska Trail Kardach T.T.E. 2019-06-15 Rymanów Zdrój Zapisz się!
Zamczyska Trail Kardach T.T.E. 2019-06-15 Rymanów Zdrój Zapisz się!
"ZŁOTOPIEŃ" - Bieg górski Beskidzko-Gorczańskie Stowarzyszenie Narciarskie w Limanowej, PIF SPORT 2019-06-15 Jurków, gmina Dobra Zapisz się i zapłać!
"ZŁOTOPIEŃ" - Bieg górski Beskidzko-Gorczańskie Stowarzyszenie Narciarskie w Limanowej, PIF SPORT 2019-06-15 Jurków, gmina Dobra Zapisz się i zapłać!
"ZŁOTOPIEŃ" - Bieg górski Beskidzko-Gorczańskie Stowarzyszenie Narciarskie w Limanowej, PIF SPORT 2019-06-15 Jurków, gmina Dobra Zapisz się i zapłać!
Zawody Nordic Walking o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe w Łukowie 2019-06-15 Łuków - Zalew Zimna Woda Zapisz się!
Zawody Nordic Walking o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe w Łukowie 2019-06-15 Łuków - Zalew Zimna Woda Zapisz się!
Nowa Huta w czterech smakach 2019 - WIOSNA Fundacja 4 Alternatywy 2019-06-15 Kraków Zapisz się i zapłać!
Nowa Huta w czterech smakach 2019 - WIOSNA Fundacja 4 Alternatywy 2019-06-15 Kraków Zapisz się i zapłać!
Otwocka Liga Biegowa i Nordic Walking GJK 2019-06-16 Otwock Zapisz się!
Otwocka Liga Biegowa i Nordic Walking GJK 2019-06-16 Otwock Zapisz się!
Otwocka Liga Biegowa i Nordic Walking GJK 2019-06-16 Otwock Zapisz się!
Otwocka Liga Biegowa i Nordic Walking GJK 2019-06-16 Otwock Zapisz się!
CROSS RUN WOLBROM -PÓŁMARATON Wolbrom Team 2019-06-16 Chrząstowice Zapisz się i zapłać!
CROSS RUN WOLBROM -PÓŁMARATON Wolbrom Team 2019-06-16 Chrząstowice Zapisz się i zapłać!
CROSS RUN WOLBROM -PÓŁMARATON Wolbrom Team 2019-06-16 Chrząstowice Zapisz się i zapłać!
Scott MTB Challenge - III edycja Stowarzyszenie Aktywne Pomorze 2019-06-16 Szczecinek Zapisz się!
Scott MTB Challenge - III edycja Stowarzyszenie Aktywne Pomorze 2019-06-16 Szczecinek Zapisz się!
Scott MTB Challenge - III edycja Stowarzyszenie Aktywne Pomorze 2019-06-16 Szczecinek Zapisz się!
Scott MTB Challenge - III edycja Stowarzyszenie Aktywne Pomorze 2019-06-16 Szczecinek Zapisz się!
XI BIEG REKREACYJNY I MARSZU NORDIC WALKING Klub Biegaczy Spartakus Bełchatów 2019-06-16 Powiatowego Centrum Sportu, ul. Czapliniecka 96 Zapisz się!
XI BIEG REKREACYJNY I MARSZU NORDIC WALKING Klub Biegaczy Spartakus Bełchatów 2019-06-16 Powiatowego Centrum Sportu, ul. Czapliniecka 96 Zapisz się!
XI BIEG REKREACYJNY I MARSZU NORDIC WALKING Klub Biegaczy Spartakus Bełchatów 2019-06-16 Powiatowego Centrum Sportu, ul. Czapliniecka 96 Zapisz się!
7 Nocny Bieg Świetlików i Marsz Nordic Walking Stowarzyszenie Aktywna Dąbrowa 2019-06-22 Dąbrowa Górnicza, Pogoria I Zapisz się!
7 Nocny Bieg Świetlików i Marsz Nordic Walking Stowarzyszenie Aktywna Dąbrowa 2019-06-22 Dąbrowa Górnicza, Pogoria I Zapisz się!
Bieg Pokój i Dobro Alwernia - Franciszkańskie Dzieło Promocji Młodzieży i Rodziny 2019-06-22 Lubartów Zapisz się i zapłać!
Leśna Liga GP 2019 - II TNC Sport 2019-06-22 Pogorzelica Zapisz się!
I Bieg im. Lotnej Kompanii Szturmowej por. Stanisława Maczka oraz Haczowskich Bohaterów Walk o Niep Gmina Haczów 2019-06-23 Haczów Zapisz się i zapłać!
I Bieg im. Lotnej Kompanii Szturmowej por. Stanisława Maczka oraz Haczowskich Bohaterów Walk o Niep Gmina Haczów 2019-06-23 Haczów Zapisz się i zapłać!
Półmaraton otwocki na rolkach WTŁ Stegny Warszawa 2019-06-23 Otwock Zapisz się i zapłać!
Półmaraton otwocki na rolkach WTŁ Stegny Warszawa 2019-06-23 Otwock Zapisz się!
Otwocka Dycha- Otwocka Piątka GJK 2019-06-23 Otwock Zapisz się i zapłać!
Otwocka Dycha- Otwocka Piątka GJK 2019-06-23 Otwock Zapisz się i zapłać!
Otwocka Dycha- Otwocka Piątka GJK 2019-06-23 Otwock Zapisz się!
Zawody Nordic Walking pod patronatem Burmistrza Miasta Lubartów Klub Aktywnych "ART-FIT" i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie 2019-06-30 Lubartów Zapisz się!
Zawody Nordic Walking pod patronatem Burmistrza Miasta Lubartów Klub Aktywnych "ART-FIT" i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie 2019-06-30 Lubartów Zapisz się!
VIII Półmaraton Tradycji w Lesie Gułowskim Klub Biegacza V-Max Adamów 2019-07-06 Adamów ( Rondo ) Zapisz się!
VIII Półmaraton Tradycji w Lesie Gułowskim Klub Biegacza V-Max Adamów 2019-07-06 Adamów ( Rondo ) Zapisz się!
VIII Półmaraton Tradycji w Lesie Gułowskim Klub Biegacza V-Max Adamów 2019-07-06 Adamów ( Rondo ) Zapisz się!
SworneRACE Maraton nartorolkowy PifSport 2019-07-13 Swornegacie, 89-608 Swornegacie, Polska Zapisz się i zapłać!
SworneRACE Maraton nartorolkowy PifSport 2019-07-13 Swornegacie, 89-608 Swornegacie, Polska Zapisz się i zapłać!
SworneRACE Maraton nartorolkowy PifSport 2019-07-13 Swornegacie, 89-608 Swornegacie, Polska Zapisz się i zapłać!
SworneRACE Maraton nartorolkowy PifSport 2019-07-13 Swornegacie, 89-608 Swornegacie, Polska Zapisz się i zapłać!
I Bieg im. Kazimierza Pułaskiego Fundacja im. Generała Pułaskiego 2019-07-14 Świątkowa Wielka Zapisz się!
I Bieg im. Kazimierza Pułaskiego Fundacja im. Generała Pułaskiego 2019-07-14 Świątkowa Wielka Zapisz się!
I Bieg im. Kazimierza Pułaskiego Fundacja im. Generała Pułaskiego 2019-07-14 Świątkowa Wielka Zapisz się!
Scott MTB Challenge - IV edycja Stowarzyszenie KDK Sport Team Gorzów Wlkp.,Gmina Lubniewice 2019-07-14 Lubniewice Zapisz się!
Scott MTB Challenge - IV edycja Stowarzyszenie KDK Sport Team Gorzów Wlkp.,Gmina Lubniewice 2019-07-14 Lubniewice Zapisz się!
Scott MTB Challenge - IV edycja Stowarzyszenie KDK Sport Team Gorzów Wlkp.,Gmina Lubniewice 2019-07-14 Lubniewice Zapisz się!
Scott MTB Challenge - IV edycja Stowarzyszenie KDK Sport Team Gorzów Wlkp.,Gmina Lubniewice 2019-07-14 Lubniewice Zapisz się!
SworneRACE 10 km Bieg trailowy SWORNE 2019-07-14 Swornegacie, 89-608 Swornegacie, Polska Zapisz się i zapłać!
CROSS ACTIV Activ Sport 2019-07-27 Smoleń Zapisz się!
CROSS ACTIV Activ Sport 2019-07-27 Smoleń Zapisz się!
CROSS ACTIV Activ Sport 2019-07-27 Smoleń Zapisz się!
III Bieg Górski o ZŁOTĄ PAPROĆ Beskidzko-Gorczańskie Stowarzyszenie Narciarskie w Limanowej, PIF SPORT 2019-07-27 Tymbark Zapisz się i zapłać!
III Bieg Górski o ZŁOTĄ PAPROĆ Beskidzko-Gorczańskie Stowarzyszenie Narciarskie w Limanowej, PIF SPORT 2019-07-27 Tymbark Zapisz się i zapłać!
III Bieg Górski o ZŁOTĄ PAPROĆ Beskidzko-Gorczańskie Stowarzyszenie Narciarskie w Limanowej, PIF SPORT 2019-07-27 Tymbark Zapisz się i zapłać!
Scott MTB Challenge - V edycja Zachodniopomorska Akademia Kolarska 2019-07-28 Choszczno Zapisz się!
Scott MTB Challenge - V edycja Zachodniopomorska Akademia Kolarska 2019-07-28 Choszczno Zapisz się!
Scott MTB Challenge - V edycja Zachodniopomorska Akademia Kolarska 2019-07-28 Choszczno Zapisz się!
Scott MTB Challenge - V edycja Zachodniopomorska Akademia Kolarska 2019-07-28 Choszczno Zapisz się!
Scott MTB Challenge - VI edycja Fundacja Aktywne Police 2019-08-04 Police Zapisz się!
Scott MTB Challenge - VI edycja Fundacja Aktywne Police 2019-08-04 Police Zapisz się!
Scott MTB Challenge - VI edycja Fundacja Aktywne Police 2019-08-04 Police Zapisz się!
Scott MTB Challenge - VI edycja Fundacja Aktywne Police 2019-08-04 Police Zapisz się!
I Bieg i marsz Nordic Walking im. Wroceńskich Legionistów OSP Wrocanka 2019-08-15 Wrocanka, Gm. Miejsce Piastowe Zapisz się i zapłać!
I Bieg i marsz Nordic Walking im. Wroceńskich Legionistów OSP Wrocanka 2019-08-15 Wrocanka, Gm. Miejsce Piastowe Zapisz się i zapłać!
Scott MTB Challenge - VII edycja Stowarzyszenie KDK Sport Team Gorzów Wlkp.,Gmina Lubniewice 2019-08-18 Santok Zapisz się!
Scott MTB Challenge - VII edycja Stowarzyszenie KDK Sport Team Gorzów Wlkp.,Gmina Lubniewice 2019-08-18 Santok Zapisz się!
Scott MTB Challenge - VII edycja Stowarzyszenie KDK Sport Team Gorzów Wlkp.,Gmina Lubniewice 2019-08-18 Santok Zapisz się!
Scott MTB Challenge - VII edycja Stowarzyszenie KDK Sport Team Gorzów Wlkp.,Gmina Lubniewice 2019-08-18 Santok Zapisz się!
3.Mielecki Trail Duathlon 2019 Stowarzyszenie Zabiegani Mielec 2019-08-24 Mielec Zapisz się i zapłać!
3.Mielecki Trail Duathlon 2019 Stowarzyszenie Zabiegani Mielec 2019-08-24 Mielec Zapisz się i zapłać!
Półmaraton Suhara Stowarzyszenie Aktywna Dąbrowa 2019-08-25 Dąbrowa Górnicza, Błędów Zapisz się!
Leśna Liga GP 2019 - III TNC Sport 2019-08-31 Pogorzelica Zapisz się!
Biegi w Rogoźniku raasystem 2019-09-01 Rogoźnik Zapisz się!
Biegi w Rogoźniku raasystem 2019-09-01 Rogoźnik Zapisy zakończone
Biegi w Rogoźniku raasystem 2019-09-01 Rogoźnik Zapisz się!
Scott MTB Challenge - VIII edycja AMG Cybinka,Gmina Cybinka 2019-09-08 Cybinka Zapisz się!
Scott MTB Challenge - VIII edycja AMG Cybinka,Gmina Cybinka 2019-09-08 Cybinka Zapisz się!
Scott MTB Challenge - VIII edycja AMG Cybinka,Gmina Cybinka 2019-09-08 Cybinka Zapisz się!
Scott MTB Challenge - VIII edycja AMG Cybinka,Gmina Cybinka 2019-09-08 Cybinka Zapisz się!
BulletRun 2019 Wojtek 2019-09-15 Myślenice Zapisz się i zapłać!
BulletRun 2019 Wojtek 2019-09-15 Myślenice Zapisz się i zapłać!
BulletRun 2019 Wojtek 2019-09-15 Myślenice Zapisz się i zapłać!
BulletRun 2019 Wojtek 2019-09-15 Myślenice Zapisz się i zapłać!
BulletRun 2019 Wojtek 2019-09-15 Myślenice Zapisz się i zapłać!
BulletRun 2019 Wojtek 2019-09-15 Myślenice Zapisz się i zapłać!
BulletRun 2019 Wojtek 2019-09-15 Myślenice Zapisz się i zapłać!
BulletRun 2019 Wojtek 2019-09-15 Myślenice Zapisz się i zapłać!
BulletRun 2019 Wojtek 2019-09-15 Myślenice Zapisz się i zapłać!
BulletRun 2019 Wojtek 2019-09-15 Myślenice Zapisz się i zapłać!
BulletRun 2019 Wojtek 2019-09-15 Myślenice Zapisz się i zapłać!
LUKTRANS UTM CAMP Fundacja 4 Alternatywy 2019-09-20 Węglówka Zapisz się i zapłać!
Scott MTB Challenge - IX edycja Klub Sportowy MTB Międzychód Team Bike 2019-09-22 Międzychód Zapisz się!
Scott MTB Challenge - IX edycja Klub Sportowy MTB Międzychód Team Bike 2019-09-22 Międzychód Zapisz się!
Scott MTB Challenge - IX edycja Klub Sportowy MTB Międzychód Team Bike 2019-09-22 Międzychód Zapisz się!
Scott MTB Challenge - IX edycja Klub Sportowy MTB Międzychód Team Bike 2019-09-22 Międzychód Zapisz się!
Leśna Liga GP 2019 - IV TNC Sport 2019-09-28 Pogorzelica Zapisz się!
Obidowa GŁUSZEC Półmaraton PifSport 2019-10-06 Obidowa - Gmina Nowy Targ Zapisz się i zapłać!
Obidowa GŁUSZEC Półmaraton PifSport 2019-10-06 Obidowa - Gmina Nowy Targ Zapisz się i zapłać!
Obidowa GŁUSZEC Półmaraton PifSport 2019-10-06 Obidowa - Gmina Nowy Targ Zapisz się i zapłać!
Liga Mistrzów MTB 2019 BR Studio 2019-10-06 Zapisz się!
Liga Mistrzów MTB 2019 BR Studio 2019-10-06 Zapisz się!
Duch Lasu Stowarzyszenie Duch Pogórza 2019-10-27 Winne Podbukowina Zapisz się i zapłać!
Duch Lasu Stowarzyszenie Duch Pogórza 2019-10-27 Winne Podbukowina Zapisz się i zapłać!
XXIII Bieg Niepodległości Biblioteka - Centrum Kultury w Łubiance 2019-11-11 Pigża Zapisz się!
Love'Las 2019 Stowarzyszenie Zabiegani Mielec 2019-11-23 Nadleśnictwo Mielec Zapisz się i zapłać!
Love'Las 2019 Stowarzyszenie Zabiegani Mielec 2019-11-23 Nadleśnictwo Mielec Zapisz się i zapłać!
WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2019 Fundacja 4 Alternatywy 2019-12-14 Kasinka Mala Zapisz się i zapłać!
WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2019 Fundacja 4 Alternatywy 2019-12-14 Kasinka Mala Zapisz się i zapłać!
WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2019 Fundacja 4 Alternatywy 2019-12-14 Kasinka Mala Zapisz się i zapłać!
WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2019 Fundacja 4 Alternatywy 2019-12-14 Kasinka Mala Zapisz się i zapłać!
TEST Sprinter 2020-12-10 Strzelce Kraj. Zapisz się i zapłać!