Nazwa konkurencji Bieg Niepodległości Intersnack 11 KM
Nazwa zawodów V Bieg Niepodległości Słomniki
Organizator Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Słomnikach
Dopuszczalny wiek uczestników 0 - 100
Data zawodów 2020-10-25
Zapis do 2020-10-22
Płatność do 2021-01-22
Godzina konkurencji 11:00
Status udostępnione do rejestracji
Opis

Więcej o biegu: http://mgckslomniki.pl/ck/

Zawodnicy
do
Nazwisko i imię Numer startowy Płeć Kategorie wiekowe Klub
Bałaziński Sebastian 118 mężczyzna M40
Baniak Marcin 108 mężczyzna M40 G.O.A.T. Team Michałowice/Młyn Trail Michałowice
Barańska Wanda 044 kobieta K50
Barański Jakub 053 mężczyzna M30
Białek Marcin 126 mężczyzna M30
Białka Rafał 000 mężczyzna M40 G.O.A.T. Team
Biskupski Michał 142 mężczyzna M40
Bogacz Jan 095 mężczyzna M50
Boguszewska-Stopka Monika 119 kobieta K30
Borcz Marcin 114 mężczyzna M30
Cader Jacek 000 mężczyzna M30
Cichy Jausz 105 mężczyzna M40
Cieślik Sebastian 007 mężczyzna M30
Czarnecki Grzegorz 103 mężczyzna M30 G.O.A.T. Team Michałowice
Czyżewski Marcin 101 mężczyzna M30
Dąbrowska Anna 121 kobieta K40 PGE
Dąbrowski Szymon 131 mężczyzna M30
Despet Lilianna 062 kobieta K40
Domagala Tomasz 079 mężczyzna M30
Dunal Paweł 125 mężczyzna M30 DUCH
Durbacz Magdalena 092 kobieta K30
Dymek Jacek 143 mężczyzna M30
Fiuk Marcin 128 mężczyzna M40
Gąciarz Aleksander 059 mężczyzna M40
Gądek Agata 127 kobieta K40
Liczba rekordów na stronie:
Zawodnicy
Miejsce OPEN Nazwisko i imię Numer startowy Płeć Kategorie wiekowe Miejsce w kategorii wiekowej Klub Czas netto Czas brutto
Czarnecki Grzegorz 103 mężczyzna M30 G.O.A.T. Team Michałowice
Sznajder Rafał 107 mężczyzna M40 G.O.A.T. Team / MŁYN Trail Michałowice
Baniak Marcin 108 mężczyzna M40 G.O.A.T. Team Michałowice/Młyn Trail Michałowice
Wolski Grzegorz 109 mężczyzna M30
Śmiałek Łukasz 110 mężczyzna M30 GOAT Team Michałowice
Karnia Tomasz 111 mężczyzna M50 G. O. A. T. Team Michałowice
Jurek Łukasz 113 mężczyzna M30 G.O.A.T. Team Michałowice
Borcz Marcin 114 mężczyzna M30
Kiełb Grzegorz 116 mężczyzna M40 G.O.A.T. Team Michałowice
Kiełb Piotr 117 mężczyzna M40 CFNH
Sznajder Joanna 124 kobieta K30 G.O.A.T. Team Michałowice
Gądek Agata 127 kobieta K40
Manterys Michał 129 mężczyzna M30 G.O.A.T. Team Michałowice
Kądziela Łukasz 132 mężczyzna M30
Więcek Aleksander 133 mężczyzna M40 KGB
Głowacki Mariusz 139 mężczyzna M30
Górka Monika 141 kobieta K30
Cieślik Sebastian 007 mężczyzna M30
KORDIASZ RADOSŁAW 012 mężczyzna M40 SMOK WAWELSKI
żak krzysztof 015 mężczyzna M40
Zięba Monika 029 kobieta K30 KGW
Barańska Wanda 044 kobieta K50
Świdzińska-Szwed Barbara 052 kobieta K50
Barański Jakub 053 mężczyzna M30
Gąciarz Aleksander 059 mężczyzna M40
Liczba rekordów na stronie: