Najbliższe Zawody

Zawody Organizator Data zawodów Miejsce
Test Ecard Tomasz Grzegorek 2018-05-25 Wąwozowa 28 Zapisy zakończone
Test Ecard Tomasz Grzegorek 2018-05-25 Wąwozowa 28 Zapisz się!
V Wolbromska Ciężka Dycha Wolbrom Team 2018-05-27 Wolbrom Zapisy zakończone
V Wolbromska Ciężka Dycha Wolbrom Team 2018-05-27 Wolbrom Zapisy zakończone
V Wolbromska Ciężka Dycha Wolbrom Team 2018-05-27 Wolbrom Zapisy zakończone
Wyścig kolarski ATOL-BIKE MTB o nagrody Burmistrza Urzędowa i Starosty Kraśnickiego ERKADO 2018-05-27 Urzędów Zapisz się!
VII ĆWIERĆMARATON BIELIKA Gmina Kołbaskowo 2018-05-27 Kołbaskowo Zapisy zakończone
VII ĆWIERĆMARATON BIELIKA Gmina Kołbaskowo 2018-05-27 Kołbaskowo Zapisy zakończone
VII ĆWIERĆMARATON BIELIKA Gmina Kołbaskowo 2018-05-27 Kołbaskowo Zapisy zakończone
VII ĆWIERĆMARATON BIELIKA Gmina Kołbaskowo 2018-05-27 Kołbaskowo Zapisy zakończone
IV EKOBIEG Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska, Kurier Szczeciński, Zakład Usług Komunalnych 2018-05-27 SZCZECIN Zapisy zakończone
IV EKOBIEG Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska, Kurier Szczeciński, Zakład Usług Komunalnych 2018-05-27 SZCZECIN Zapisy zakończone
IV EKOBIEG Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska, Kurier Szczeciński, Zakład Usług Komunalnych 2018-05-27 SZCZECIN Zapisy zakończone
XXXII BIeg im. I. ŁUKASIEWICZA PifSport 2018-05-27 Miejsce Piastowe/ ROGI Zapisz się!
Zachodniopomorski Puchar MTB 2018 II edycja BR Studio 2018-05-27 Szczecin Wielgowo Puszcza Goleniowska Zapisy zakończone
Zachodniopomorski Puchar MTB 2018 II edycja BR Studio 2018-05-27 Szczecin Wielgowo Puszcza Goleniowska Zapisy zakończone
Leśna Liga Biegowa TNC 2018 vol.3 TNC Sport 2018-05-27 Popiele (k.Gryfic) Zapisy zakończone
Leśna Liga Biegowa TNC 2018 vol.3 TNC Sport 2018-05-27 Popiele (k.Gryfic) Zapisy zakończone
Biało-czerwona VII. Siemiatycka Wieczorna „Dycha” MOSiR Siemiatycze 2018-06-02 Siemiatycze Zapisz się i zapłać!
Biało-czerwona VII. Siemiatycka Wieczorna „Dycha” MOSiR Siemiatycze 2018-06-02 Siemiatycze Zapisz się i zapłać!
4. SANPROBI MARATON SZCZECIŃSKI Ruchowa Akademia Zdrowia; RAZ-Event 2018-06-03 SZCZECIN Zapisz się i zapłać!
II Zielony Bieg Wolności-Umianowice 2018 Samorządowa Instytucja Kultury KASZTELANIA w Kijach 2018-06-03 Umianowice Zapisz się i zapłać!
VIII Bieg Partyzantów Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim, MOSiR Janów Lubelski 2018-06-09 Janów Lubelski - Porytowe Wzgórze Zapisz się i zapłać!
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY „JEDLICKA SIÓDEMKA” MUKS Podkarpacie Jedlicze, MOSIR Jedlicze 2018-06-09 JEDLICZE Zapisz się i zapłać!
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY „JEDLICKA SIÓDEMKA” MUKS Podkarpacie Jedlicze, MOSIR Jedlicze 2018-06-09 JEDLICZE Zapisz się i zapłać!
2x3 CHALLENGE 2018 - ETAP II - 100km. Centrum Rekreacyjno - Sportowe w Choszcznie 2018-06-09 Choszczno Zapisz się!
RAJD ROWEROWY brightONE Wrocław brightONE Sp. z o.o. 2018-06-09 Wrocław Zapisz się!
Nowa Huta w czterech smakach 2018 - LATO - bieg i nordic walking Fundacja 4 Alternatywy 2018-06-09 Nowa Huta / Kraków Zapisz się i zapłać!
Nowa Huta w czterech smakach 2018 - LATO - bieg i nordic walking Fundacja 4 Alternatywy 2018-06-09 Nowa Huta / Kraków Zapisz się i zapłać!
VI BIeg Uliczny i III Marsz NW w Czeluśnicy PifSport 2018-06-10 Czeluśnica Zapisz się!
VI BIeg Uliczny i III Marsz NW w Czeluśnicy PifSport 2018-06-10 Czeluśnica Zapisz się!
VIII Bieg im. Czesława Miłosza Biblioteka - Centrum Kultury w Łubiance 2018-06-10 Gminny Park Kultury w Łubiance Zapisz się!
Ultra-Trail® Małopolska 2018 Fundacja 4 Alternatywy 2018-06-15 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
Ultra-Trail® Małopolska 2018 Fundacja 4 Alternatywy 2018-06-15 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
Ultra-Trail® Małopolska 2018 Fundacja 4 Alternatywy 2018-06-15 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
Ultra-Trail® Małopolska 2018 Fundacja 4 Alternatywy 2018-06-15 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
Ultra-Trail® Małopolska 2018 Fundacja 4 Alternatywy 2018-06-15 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
Ultra-Trail® Małopolska 2018 Fundacja 4 Alternatywy 2018-06-15 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
Ultra-Trail® Małopolska 2018 Fundacja 4 Alternatywy 2018-06-15 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
RAJD ROWEROWY brightONE Szczecin brightONE Sp. z o.o. 2018-06-16 SZCZECIN Zapisz się!
I Kryterium kolarskie o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kobielicach UKS Avatar 2018-06-16 Kobielice Zapisz się!
I Kryterium kolarskie o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kobielicach UKS Avatar 2018-06-16 Kobielice Zapisz się!
Zamczyska Trail Kardach T.T.E. 2018-06-16 Rymanów Zdrój Zapisz się!
Zamczyska Trail Kardach T.T.E. 2018-06-16 Rymanów Zdrój Zapisz się!
Otwocka Liga Biegowa GJK 2018-06-17 Otwock Zapisz się!
Lubeński Cross 2018 Stowarzyszenie na rzecz rozwoju i promocji gminy Lubenia - Aktywni Razem 2018-06-17 Lubenia Zapisz się!
Lubeński Cross 2018 Stowarzyszenie na rzecz rozwoju i promocji gminy Lubenia - Aktywni Razem 2018-06-17 Lubenia Zapisz się!
Bieg Niepodległości w Haczowie - 24.6.2018 Gmina Haczów 2018-06-24 Haczów Zapisz się i zapłać!
Bieg Niepodległości w Haczowie - 24.6.2018 Gmina Haczów 2018-06-24 Haczów Zapisz się i zapłać!
„Marsz Nordic Walking – Naturalnie Zdrowi”- PUCHAR WSCHODNIEJ POLSKI Starostwo Powiatu Radzyńskiego 2018-06-24 Radzyń Podlaski Zapisz się!
„Marsz Nordic Walking – Naturalnie Zdrowi”- PUCHAR WSCHODNIEJ POLSKI Starostwo Powiatu Radzyńskiego 2018-06-24 Radzyń Podlaski Zapisz się!
X BIEGU REKREACYJNEGO I MARSZU NORDIC WALKING Klub Biegaczy Spartakus Bełchatów 2018-06-24 Powiatowe Centrum Sportu, ul. Czapliniecka 96, 97-400 Bełchatów Zapisz się!
X BIEGU REKREACYJNEGO I MARSZU NORDIC WALKING Klub Biegaczy Spartakus Bełchatów 2018-06-24 Powiatowe Centrum Sportu, ul. Czapliniecka 96, 97-400 Bełchatów Zapisz się!
X BIEGU REKREACYJNEGO I MARSZU NORDIC WALKING Klub Biegaczy Spartakus Bełchatów 2018-06-24 Powiatowe Centrum Sportu, ul. Czapliniecka 96, 97-400 Bełchatów Zapisz się!
KROSNO BIEGA 2. -Zemsta Cześnika 27.06.2018 Fundacja Ultra 2018-06-27 Odrzykoń Zapisz się i zapłać!
KROSNO BIEGA 2. -Zemsta Cześnika 27.06.2018 Fundacja Ultra 2018-06-27 Odrzykoń Zapisz się i zapłać!
Bieg Charytatywny dla Pawła Stowarzyszenie Aktywni Wegrów 2018-06-30 Węgrów Zapisz się i zapłać!
Bieg Charytatywny dla Pawła Stowarzyszenie Aktywni Wegrów 2018-06-30 Węgrów Zapisz się i zapłać!
II Bialski Bieg Szpilki Na Trasie KB Biała Biega & Time2Go 2018-06-30 BIAŁA PODLASKA Zapisz się i zapłać!
V Nadbużański Bieg Pod Prąd oraz II Mistrzostwa SG w Biegach z Przeszkodami Stowarzyszenie CLIPEUS ARMA 2018-07-07 Dorohusk Zapisz się i zapłać!
V Nadbużański Bieg Pod Prąd oraz II Mistrzostwa SG w Biegach z Przeszkodami Stowarzyszenie CLIPEUS ARMA 2018-07-07 Dorohusk Zapisz się i zapłać!
III Bieg Pamięci Dywizjonu 303 Stowarzyszenie Nasza Wspólna Sprawa 2018-07-08 Stara Wieś Zapisz się i zapłać!
III Bieg Pamięci Dywizjonu 303 Stowarzyszenie Nasza Wspólna Sprawa 2018-07-08 Stara Wieś Zapisz się i zapłać!
III Bieg Pamięci Dywizjonu 303 Stowarzyszenie Nasza Wspólna Sprawa 2018-07-08 Stara Wieś Zapisz się i zapłać!
Półmaraton Otwocki na rolkach GJK 2018-07-08 Otwock Zapisz się!
Półmaraton Otwocki na rolkach GJK 2018-07-08 Otwock Zapisz się!
Półmaraton Otwocki na rolkach GJK 2018-07-08 Otwock Zapisz się!
Półmaraton Otwocki na rolkach GJK 2018-07-08 Otwock Zapisz się!
II Leśna Dziesiątka Gminy Niemce Gmina Niemce 2018-07-15 Nasutów Zapisz się i zapłać!
VII TATARSKIE BIEGANIE Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka 2018-07-15 Studzianka Zapisz się!
VII TATARSKIE BIEGANIE Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka 2018-07-15 Studzianka Zapisz się!
2x3 CHALLENGE 2018 - ETAP III - 100km. Centrum Rekreacyjno - Sportowe w Choszcznie 2018-07-21 Choszczno Zapisz się!
XXVI Ogólnopolski Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej LKS Victoria Dobieszyn 2018-07-28 Dobieszyn Zapisz się!
III Uliczna Międzyrzecka Dycha MOSiR Międzyrzec Podlaski 2018-07-29 Międzyrzec Podlaski Zapisz się!
III Uliczna Międzyrzecka Dycha MOSiR Międzyrzec Podlaski 2018-07-29 Międzyrzec Podlaski Zapisz się!
III Uliczna Międzyrzecka Dycha MOSiR Międzyrzec Podlaski 2018-07-29 Międzyrzec Podlaski Zapisz się!
KROSNO BIEGA 3. - Zemsta Klary 1.08.2018 Fundacja Ultra 2018-08-01 Odrzykoń Zapisz się i zapłać!
KROSNO BIEGA 3. - Zemsta Klary 1.08.2018 Fundacja Ultra 2018-08-01 Odrzykoń Zapisz się i zapłać!
XIX Bieg Sapiehów Komitet Organizacyjny Biegu Sapiehów - Kodeń 2017 2018-08-04 Kodeń Zapisz się i zapłać!
I Bieg Szlakiem Tytusa Trzecieskiego POLANKA 2018 Klub Sportowy Colbico EBA Polanka 2018-08-12 Krosno Polanka Zapisz się!
I Bieg Szlakiem Tytusa Trzecieskiego POLANKA 2018 Klub Sportowy Colbico EBA Polanka 2018-08-12 Krosno Polanka Zapisz się!
Leśna Liga Biegowa TNC 2018 vol.4 TNC Sport 2018-09-08 Pogorzelica Zapisz się!
Leśna Liga Biegowa TNC 2018 vol.4 TNC Sport 2018-09-08 Pogorzelica Zapisz się!
Półmaraton Jata 21 serc Fundacja Cegiełkowo Pasja i Pomoc 2018-10-07 Łuków Zapisz się i zapłać!
NARODOWY BIEG 100-LECIA OD BAŁTYKU DO TATR Wolbrom Team 2018-11-11 Wolbrom Zapisz się i zapłać!
NARODOWY BIEG 100-LECIA OD BAŁTYKU DO TATR Wolbrom Team 2018-11-11 Wolbrom Zapisz się i zapłać!
NARODOWY BIEG 100-LECIA OD BAŁTYKU DO TATR Wolbrom Team 2018-11-11 Wolbrom Zapisz się i zapłać!
WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2018 Fundacja 4 Alternatywy 2018-12-15 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2018 Fundacja 4 Alternatywy 2018-12-15 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2018 Fundacja 4 Alternatywy 2018-12-15 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!
WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2018 Fundacja 4 Alternatywy 2018-12-15 Kasinka Mała Zapisz się i zapłać!